V Horním Maršově jsou celkem 3 lyžařské vleky. Jeden z nich, Třešňovka, se nachází přímo nad chalupou Maršovka. Jsou zde k dispozici i půjčovny lyžařského vybavení a snowboardů, lyžařské školy. Kromě sjezdovek lze využít běžek na upravených běžeckých tratích.

Horní Maršov leží přímo uprostřed největších a nejatraktivnějších ski areálů v okolí - Pec pod Sněžkou, Janské Lázně, Velká Úpa, Malá Úpa, Mladé Buky, Svoboda nad Úpou, Prkenný důl – Žacléř.

Janské Lázně – Pec pod Sněžkou – Černý důl – Velká Úpa – Svoboda nad Úpou

Nikde jinde, než ve východních Krkonoších, nemáte šanci vyzkoušet každý den jiný areál. Sjet desítky kilometrů sjezdovek s různou náročností i délkou. Nikde jinde nemůžete projet 37 kilometrů sjezdových tratí na jediný skipas. Velký lyžařský resort pro vaši dovolenou, jaké znáte z rakouských Alp, je blíž, než si myslíte.

Černý důl je rodinný, ve Svobodě nad Úpou můžete díky slalomu s časomírou závodit při každém sjezdu. Velká Úpa nabízí všechny zážitky na jediném kopci. Neopakovatelný výhled na panorámu Krkonoš si vychutnáte z kabinkové lanovky, která vystoupá z Janských Lázní až na Černou horu. Odtud vedou jedny z nejdelších sjezdovek v Čechách. Pec pod Sněžkou je naopak areál se sjezdovkami rozsetými po celém údolí. Večer se ve Skiresortu dá lyžovat ve čtyřech z pěti areálů na nejširších a nejdelších osvětlených svazích v Česku.

Skiareál Janské Lázně

1x kabinková lanovka
1x 4sedačková lanovka
9x lyžařský vlek
1x pojezdový pás
15 km sjezdovek

Skiareál Pec pod Sněžkou

1x 4sedačková lanovka
9x lyžařský vlek
1x pojezdový pás
12 km sjezdovek

Skiareál Černý důl

2x 3sedačková lanovka
6x lyžařský vlek
1x pojezdový pás
6,5 km sjezdovek

Skiareál Velká Úpa

1x 3sedačková lanovka
4x lyžařský vlek
2,5 km sjezdovek

Skiareál Svoboda nad Úpou

3x lyžařský vlek
1,1 km sjezdovek

Všechny areály SkiResortu jsou nově propojeny a je možné se celý den mezi nimi volně pohybovat.

Mezi Pecí pod Sněžkou a Janskými Lázněmi po celý den fungují obousměrné skibusové linky, které vždy zastavují na autobusové zastávce v Horním Maršově.

Běžkaře potěší až 90 kilometrů pravidelně upravovaných tras, které vás provedou krásnou přírodou Krkonošského národního parku s výhledy na Sněžku.

Aktuální počasí

Horní Maršov, Czechia